Українським стартапам допомагатиме бізнес-інкубатор з ОАЕ

Новини

На українському ринку стартапів запрацював новий бізнес-інкубатор. Це проект з ОАЕ під назвою FasterCapital. Інкубатор запропонує стартапам фінансування в обмін за частку в проекті. Через рік роботи на українському ринку він, можливо, стане працювати і як венчурний фонд, - пише Ain.ua.
Ukrainian English Russian

Як інкубатор, FasterCapital обіцяє допомагати в оцінці ідеї, підготовці техніко-економічного обґрунтування, аналізі ринку, в розробці продукту, продажах і маркетингу, а також підтримувати фінансово доти, поки стартап не вийде на беззбитковість.

Інкубатор зацікавлений в ІТ-проектах, в першу чергу пов'язаних з розробкою ПЗ, інтернет-проектах, проектах з розробки різного роду телекомунікаційних і мобільних додатків, але можливі й інші варіанти, розповідає голова українського представництва Сергій Андрійчук.

«У проекти, розвиток яких перебуває на рівні ідеї, FasterCapital готовий інвестувати від $ 5000 до $ 500 000 залежно від проекту. Для проектів, які вже мають стабільний продукт і, можливо, першу виручку, FasterCapital готовий запропонувати від $ 300 000 до $ 3 млн.», - розповідає Сергій Андрійчук.
Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: