Уманська броварня здобула премію «Вибір країни»

Новини

Оргкомітет премії «Вибір країни» підвів підсумки комплексного дослідження і оголосив найкращі компанії України. Ними стали виробники і сервісні компанії, які протягом минулого року досягли високих показників якості та ефективності роботи, прихильності споживачів та присутності на ринку.

Ukrainian English Russian

Так, в категорії «Найкращий виробник пива» найвищу кількість балів отримала сімейна броварня «Уманьпиво».

Регіональне підприємство за ключовими показниками діяльності обійшло великі пивні заводи та стало лідером галузі. За словами CEO та співвласника «Уманьпиво» Ігоря Кисіля, для броварні середнього масштабу — це принципово важливе визнання — українцям припало до смаку натуральне пиво. Усе тому, що продукція уманських пивоварів виробляється за класичною рецептурою з власної сировини, вирощеної на полях компанії, чистої артезіанської води, без додавання мальтозної патоки, кукурудзи та інших замінників пивоварного солоду.

Премія «Вибір країни» присвоюється за результатами аналізу річного доходу підприємства, обсягу основних засобів та сплачених податків, відрахувань на соціальні потреби, продуктивності праці, рівня заробітної плати та обсягів реалізованої продукції. За цим переліком параметрів компанія «Уманьпиво» була визнана переможцем у своїй номінації.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: