Уманські посадовці допустили перевитрат майже на 5 млн грн

Фінанси

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА виявили втрат на суму понад 4,9 млн грн. Ревізія охопила період з 01.05.20015 по 31.01.2018.

Ukrainian English Russian

Зокрема, внаслідок неправильного визначення індивідуальних норм витрат палива опалювальними котлами навчальних закладів Уманського району  відділ освіти провів понаднормове списання твердого палива на суму 1,6 млн грн.

Крім того, установа здійснила зайві витрати внаслідок завищення обсягу та вартості послуги з газопостачання на загальну суму 356,4 тис. грн.

Також в окремих навчальних закладах відділу освіти протягом ревізійного періоду утримувалися півтори ставки машиніста (кочегара, оператора) на сезон, які не передбачені штатними розписами відділу освіти на 2015-2017 роки,  та здійснювалися витрати з оплати праці не у відповідності до штатного розпису, що призвело до зайвого нарахування та виплати заробітної плати на загальну суму 1,7 млн грн.

На адресу установи  направлені вимоги щодо усунення порушень. Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: