Уманські випускники визначалися із майбутньою професією

Новини

Щоб допомогти молоді зорієнтуватися в актуальних професіях, Уманський міський центр зайнятості провів цікаве змагання для випускників «Калейдоскоп професій». Він об’єднав майже 160 учнів школи №3. 

Ukrainian English Russian

Захід мав на меті популяризувати актуальні професії, що мають попит на ринку праці, допомогти у професійному самовизначенні та сприяти формуванню активної життєвої позиції.

«Ми скрупульозно продумали насичену цільову програму заходу, щоб за невеликий проміжок часу з максимальною користю охопити усі можливі варіанти популяризації професій, представників яких найбільше чекає сьогодні ринок праці. Основним завданням кожної команди було показати обізнаність в світі професій: зміст та особливості, вимоги професії до людини», – розповів порталу «Діловий регіон» директор Уманського міського центру зайнятості Степан Фащевський.

Журі оцінювало знання актуальних професій, професій майбутнього, артистизм і оригінальність виконання завдань, гумор, кмітливість та дотепність, сценічну культуру.

У підготовці конкурсантів активну участь взяли педагоги школи, які давно і плідно співпрацюють із Уманським міським центром зайнятості в питаннях професійної орієнтації учнівської молоді. 

 

Змагання між учасниками велися дуже активно, а бажання і прагнення перемогти було у кожного, тому журі було вкрай важко визначити переможців. Як відзначила заступник директора з виховної роботи школи і голова журі Вікторія Столяр: «Переможцями виявилися всі учасники та присутні, бо отримали масу задоволення, нові знання та незабутні враження».

Командам вдалося познайомитися з обраними професіями, показати їх актуальність в сьогоденні і зазирнути у своє майбутнє

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: