Уманського поліцейського судитимуть за службове підроблення

Новини

 Прокуратурою Черкаської області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно працівника Уманського районного відділення поліції, обвинуваченого у службовому підробленні.

Ukrainian English Russian

Слідством установлено, що оперативний працівник поліції підробив протоколи допиту свідків і рапорт про їх проведення шляхом внесення завідомо неправдивої інформації про начебто причетність жителя Уманщини до злочину. Проте, у ході розслідування встановлено, що зазначені в протоколах особи взагалі не допитувалися та відповідних свідчень не надавали.

У подальшому вказані документи були покладені в основу обґрунтування клопотання про проведення обшуку і ухвали суду про надання дозволу на проведення обшуку. Після його проведення інший працівник поліції вимагав та одержав від родички вказаного вище жителя Уманщини неправомірну вигоду в сумі 3 тисячі доларів США за вирішення питання про непритягнення його до кримінальної відповідальності.

Довідково: санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді штрафу до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: