Уманському закладу харчування не вдалося оскаржити штраф за перешкоджання перевірці

Новини

Шостий апеляційний адміністративний суд залишив без задоволення скаргу фізичної особи – підприємця. Вона не допустила інспектора праці Управління Держпраці у Черкаській області до проведення інспекційного відвідування у закладі харчування м. Умань, та не надала йому належні документи.

Ukrainian English Russian

За вчинене на ФОП було накладено штраф у розмірі 372 300 грн.

Позивач, вважаючи постанову про накладення штрафу протиправною, звернувся за захистом порушених прав до суду першої інстанції. Черкаський окружний адміністративний суд всебічно, повно та об’єктивно розглянув справу, встановив обставини і дійшов висновку про відмову у задоволенні позовних вимог.

Зокрема, посадові особи Управління Держпраці у Черкаській області обґрунтовано довели, що позивач на усну вимогу інспектора Управління та вимогу, яку відправлено рекомендованими листами за адресою реєстрації ФОП, на надав документи, необхідні для проведення інспекційного відвідування. З метою забезпечення отримання документів інспектором праці Управління було здійснено виїзд за місцем ведення ФОП підприємницької діяльності, проте перелічені у вимозі документи надано не було.

Суд першої інстанції прийняв рішення про відмову у задоволенні позовних вимог та визнав постанову Управління Держпраці у Черкаській області про накладення на ФОП штрафу правомірною. Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду погодилася з рішенням суду першої інстанції.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: