Уманським аграріям нагадали про пожежну безпеку у жнива

Сільське господарство

На Уманщині триває жнивна кампанія. Для запобігання виникнення пожеж у місцях збору та зберігання врожаю, фахівці Уманського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області провели масово-роз’яснювальну роботу в господарствах ТОВ «Агропланд», АФ «Ліга», ПрАТ «Укрзерноімплекс», ПрАТ «Райз – Максимко»

Ukrainian English Russian

Під час спілкування з аграріями фахівці ДСНС зауважили, що основними причинами виникнення пожеж під час зернозбиральної кампанії є необережне поводження працівників полів із вогнем, випалювання стерні, порушення правил експлуатації машин та агрегатів.

У період активної фази збору врожаю ранніх зернових культур категорично забороняється розпалювати багаття, застосовувати відкритий вогонь на хлібних масивах і поблизу них, а також на зернотоках, заготівельних пунктах, елеваторах, поряд із сховищами соломи й сіна. Оглянувши зернозбиральну техніку місцевих сільськогосподарських підприємств, рятувальники вручили аграріям тематичні листівки та пам’ятки з правилами пожежної безпеки у період жнив, повідомили в Уманському РВ Управління ДСНС України у Черкаській області.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: