Управління інспектування з демонтажу незаконних об’єктів не впоралося з завданнями

Новини

Торік виконавчий комітет ухвалив близько шістдесяти рішень про демонтаж незаконних тимчасових споруд та рекламних конструкцій. Загалом – понад ста таких об’єктів. Наступним кроком мало б стати примусове знесення  зазначених споруд, де власник або не встановлений, або до того моменту відмовлявся це зробити самостійно. Згідно із наданими повноваженнями, виконання зазначеної роботи покладено на управління інспектування Черкаської міської ради.

Ukrainian English Russian

Про результати зробленого загалом управлінням у цьому напрямку за минулий рік сьогодні, за дорученням виконавчого комітету, доповів в. о. начальника управління інспектування Артем Овсієнко.

За його словами, з незаконних тимчасових споруд примусово торік було демонтовано 8 об’єктів, ще 2 – власники прибрали самостійно. Також примусово демонтовано 11  рекламних конструкцій   та 2 щитові установки, ще 6 рекламних засоби власники прибрали самостійно.

Такі вкрай низькі темпи роботи управління вкрай обурили членів виконкому.

Так, торік на демонтаж тимчасових споруд та рекламних конструкцій було виділено загалом 450 тисяч гривень, з яких освоєно понад 180 тисяч.

Заступник міського голови – член виконавчого комітету  Юрій Ботнар, наголошуючи на можливій зацікавленості та свідомому ігноруванні виконання зазначеної роботи керівництвом управління  інспектування.

На переконання заступника міського голови Юрія Ботнара,  доцільно переглянути кадрові рішення та формат роботи зазначеного управління.

– Очевидно, що треба «демонтувати» управління інспектування, щоб у місті нарешті  почали  демонтовувати незаконні рекламні конструкції та тимчасові споруди. Бо і хоча виконавчий комітет вже кілька разів надавав доручення вказаному управлінню і встановлював конкретні  терміни на виконання ухвалених рішень з демонтажу нелегальних об’єктів, на жаль, як то кажуть, віз і нині там, – зауважив Юрій Ботнар.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: