Управління юстиції в Черкаській області шукає півсотні фахівців

Новини

Відкритий конкурс на відразу 36 вакантних посад оголошено Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області

Ukrainian English Russian

Загалом управління юстиції має на сьогодні 51 вакантну посаду по Черкаській області. 19 з них – тимчасові (на період перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною).

Нині вакантними є посади начальників Смілянського (тимчасово), Корсунь-Шевченківського, Лисянського, Маньківського та Чигиринського відділів Державної виконавчої служби.

Як зазначив начальник Головного управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк, юстиція зацікавлена у висококваліфікованих спеціалістах, які мають бажання працювати, тому підбір кадрів завжди проводиться відкрито та прозоро.

Інформацію про оголошені конкурси можна знайти на сайті Держагентства з питань державної служби  та  Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Детальніше за телефоном: (0472) 54 41 34 – заступник начальника відділу кадрової роботи та державної служби ГТУЮ у Черкаській області Анастасія Валеріївна Толюпа.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: