«Урожай» підтримав сільські громади 8,5 млн грн

Днями за ініціативи ТОВ «НВФ Урожай», що входить до Групи МХП,  у Черкасах відбувся третій форум сільських голів. Близько ста очільників сільських громад з тих територій, де представлено підприємство, зібралися, щоб спільно підсумувати співпрацю з благодійним фондом «Урожай – громаді» у 2017-му та напрацювати плани на 2018 рік

Ukrainian English Russian

Лише за минулий рік «Урожай – громаді» витратив близько восьми з половиною мільйонів гривень на соціальні цілі, пише dzvin. Це і ремонт доріг, ФАПів, садочків, встановлення дитячих  майданчиків, їх, зокрема, було зведено 13 у різних районах.

Взагалі, на сьогодні «Урожай»  через благодійний фонд, співпрацю з бізнесом та конкурси мікрогрантів надає соціальну підтримку близько 100 населеним пунктам Черкаської та Київської областей.

– Подібна зустріч з представниками громад – це ще один крок до налагодження якісної співпраці з ними, – розповідає директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олександр Воскобойнік. – Адже наше підприємство зацікавлене в тому, щоб території присутності агроіндустріального холдингу МХП розвивалися, а не занепадали, як більшість сіл сьогодні. Для цього ми насамперед залишаємося сумлінним платником податків, скажімо, тільки торік «Урожай» сплатив  понад 200 млн грн у бюджети різних рівнів. Додатково спрямовуємо кошти на підтримку соціальної сфери сіл: на ремонт закладів охорони здоров’я, шкіл, сільських будинків культури тощо. Таким чином ми намагаємося жити одним життям з селом, з тими людьми, які довірили нам свої земельні ділянки.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: