В області погодили будівництво ще 4 амбулаторій

Новини

Очільник області Ігор Шевченко закликав представників генеральних підрядних організацій, що нині будують в регіоні медичні амбулаторії, відповідально поставитись до реалізації будівельних проектів. Голова облдержадміністрації взяв участь в засіданні з представниками замовника, генеральних підрядних організацій та проектних організацій.

 

Ukrainian English Russian

Тут вкотре обговорили проекти, зокрема теперішню ситуацію з будівництвом на об’єктах, дотримання обмежень щодо вартості 1 кв. м будівлі, терміни введення в експлуатацію амбулаторій.

Зауважимо, через відсутність співфінансування на місцях терміни змінились.

Відповідно ж до наказу Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, амбулаторії в області мають ввести в експлуатацію до жовтня цього року. Перші – планують вже з вересня. Про це сказав перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький у ході засідання.

За його словами, нині затверджено, відповідно до наказу Мінрегіону, будівництво ще 4 амбулаторій в області. Одна – в Кочержинцях Уманського району (Паланківська ОТГ), дві на Чорнобаївщині, ще одна – на Жашківщині в Бузівській ОТГ. Остання немає цьогоріч співфінансування, тому тендер по ній проводитимуть наступного року.

А вже найближчим часом стартують тендерні процедури щодо інших трьох. Окрім того, 15 серпня відкриють і тендер на будівництво Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у регіоні. До участі в усіх них закликав підрядників перший заступник, зазначають у прес-службі ОДА.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: