В області погодили обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів

Новини

На Черкащині відбулося засідання регіональної ради професійно-технічної освіти при ОДА. За його результатами погодили обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти, інформують у Департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Ukrainian English Russian

За словами Валерія Данилевського, попередні пропозиції щодо обсягів регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників у 2019 році подали 19 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, якими планується прийняти на навчання 3071 особу з числа випускників закладів загальної середньої освіти для отримання професійно-технічної освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник».

Підставою для формування регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників у вище означеному обсязі є, зокрема, замовлення бюджетоутворюючих підприємств Черкас та області, відкриття підготовки за новими професіями, затребуваними на ринку праці, закриття підготовки за професіями, що не користуються попитом у роботодавців та абітурієнтів (оператор комп’ютерного набору).

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: