В області ухвалили зміни до цьогорічного обласного бюджету

Новини

Депутати одноголосно ухвалили зміни до обласного бюджету 2015 року зумовлені необхідністю розподілу соціальних трансфертів з держбюджету. Основними надходженнями в скарбницю області стали 34 млн грн. освітньої та 88 млн грн. медичної субвенції, а також 10,3 млн грн. субвенції на придбання житла сім’ям учасників АТО.
Ukrainian English Russian

Про це повідомила під час засідання сесії обласної ради директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Наталія Кравченко.

Майже 2 млн грн. від отриманої освітньої субвенції розподілять на видання, придбання, зберігання і доставку підручників і посібників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, понад 6 млн грн. – на видатки з виплати заробітної плати, 18 млн грн. надійде на придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості, та майже 8 млн. грн. спрямують на оснащення опорних закладів сучасними навчальними комп’ютерними комплексами та мультимедійним обладнанням, а також впровадження енергозберігаючих технологій, - повідомили у Черкаській ОДА.

Частину коштів від отриманої медичної субвенції спрямують на виплату заробітної плати, а це більше 16 млн грн., та понад 46 мнл грн. на цільові видатки на лікування хворих на цукровий і нецукровий діабет, а також на лікування методом гемодіалізу. На придбання необхідних медикаментів медичні заклади області отримають більше 24 млн грн.

Також між бюджетами області перерозподілено кошти субвенцій на фінансування нарахованих місцевими органами соціального захисту державних допомог, пільг та субсидій, організацію взаєморозрахунків з тепло- та водопостачальними підприємствами.
Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: