В Умані для підприємців проведуть семінар-практикум з трудового права

Актуально

Черкаська торгово-промислова палата запрошує взяти участь в заході ділових людей міста Черкаси та Черкаської області, представників малого та середнього бізнесу.

Ukrainian English Russian

Так 21-22 травня в м. Умань Черкаська ТПП проведе семінар-практикум на тему: "Сучасні вимоги у трудовому праві” для бюджетних організацій та суб’єктів господарювання приватної форми власності.

Практичні заняття з урахуванням останніх змін законодавства проведе фахівець-практик, керівник соціально-правового факультету для суб'єктів господарювання всіх форм власності - директор Черкаського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів - Ольга Хоменко.

Програма навчання розроблена відповідно до практичних дій, пропозицій, питань суб’єктів, які були учасниками минулих семінарів, і відповідає вимогам сьогодення.

Учасники заходу матимуть нагоду отримати відповіді на проблемні питання, зокрема зміни в організації оплати праці та рекомендації щодо розробки локальних нормативно – правових актів; атестації працівників різних категорій; посилення фінансових санкцій за порушення трудового законодавства та інше.

Контакти:

Керівник департаменту освіти та бізнес-навчання ЧТПП

Марченко Любов Дмитрівна.

e-mail: org@cci.neocm.com

тел. (0472) 32-81-28, моб. 067 470 88 12

факс: (0472) 36-08-59

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: