В Умані перевірять ресторани та кафе, на які скаржаться у соцмережах

Споживчий ринок

Представники ресторанів, кафе, барів, пабів та кафетеріїв міста Умань домовилися створити спільноту у вайбер під назвою «Уманські ресторатори» з метою подальшого заснування «Асоціації рестораторів Умані».

 

Ukrainian English Russian

Незабаром на заклади харчування чекають перевірки згідно з антирейтингом, складеним з урахуванням негативних відгуків уманчан у соцмережах. Ідея створення «Асоціації рестораторів» була озвучена під час семінару з питань перевірки ресторанів, кафе, барів, пабів та кафетеріїв, який проходив у сесійній залі Уманської міської ради, пише сайт міста Умані.

На заході були присутні 60 представників закладів харчування міста. Активну участь в обговоренні ідеї створення «Асоціації рестораторів Умані» брало понад 20 осіб.

Під час семінару начальник Уманського міськрайонного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Лариса Качанова ознайомила присутніх з розпорядженням про робочу групу з перевірки ресторанів, кафе, барів, пабів та кафетеріїв міста Умань, її складом та основними вимогами в галузі безпечності харчових продуктів, легалізації та відповідальності.

Присутніх ознайомили з антирейтинговим списком закладів для проведення наглядових рейдів. Перевірки розпочнуть з тих ресторанів та кафе, які найчастіше згадують уманчани у своїх повідомленнях у соціальних мережах.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: