В Умані підготували до продажу майже півсотні об’єктів комунальної власності

Новини

На сайті електронної торгової системи ProZorro у розділі продажу майна з’явився список із 43 найменувань комунальної власності уманчан, які незабаром перейдуть у приватні руки.

Ukrainian English Russian

У реєстрі об’єктів малої приватизації значаться такі цікаві пропозиції, як комплекс нежитлових будівель і споруд колишньої Уманської міської інфекційної лікарні; колишнього пульмонологічного,  фтизіатричного та дитячого відділення туберкульозного диспансеру; Майновий комплекс будівель і споруд «Лазні»; Нежитлові приміщення розташовані в підвалі, на першому та другому поверсі в адміністративній будівлі; Комплекс нежитлових будівель і споруд насосних станцій «Перовської» та «Софіївка», пише ridnyi.com.ua.

З молотка частинами пустять консервно-засолочний плодоовочевий комбінат: автомобільні ваги, будівлю цеху, картоплесховище, будівлю сховища підвального типу і котельню.

Також на продаж готують цілісний (єдиний) майновий комплекс комунального підприємства «Уманська міська дирекція кіновідеомережі»  та Комплекс нежитлових будівель і споруд колишнього дитячого садочка.

Розпорядником об’єктів є Відділ з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: