В якому випадку споживач має право на перерахунок плати за воду

Будівництво. ЖКГ

Останнім часом до служби обліку реалізації води і стоків КП «Черкасиводоканал» надходить чимало звернень від споживачів щодо проведення перерахунку нарахувань за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у зв’язку з тимчасовою відсутністю користувача послуг

Ukrainian English Russian

Як роз’яснюють у КП «Черкасиводоканал», для перерахунку потрібно подати письмову заяву та офіційний документ, що підтверджує його відсутність споживача (довідка з місця тимчасового проживання (перебування), роботи, лікування, навчання, проходження військової служби, відбування покарання).

Для громадян, які перебувають за кордоном, підставою для перерахунку також є довідка, видана консульським відділом посольства України в країні тимчасового перебування. Відмітки у паспорті, довідки та посвідчення іноземних держав, візи не є підставою для проведення перерахунків у зв’язку з відсутністю.

- Досить часто споживачі звертаються з актами, підписаними сусідами і засвідченими майстрами СУБів чи КСНів. Такі акти можуть бути використані для виписки громадян у судовому порядку, але вони не є підставою для проведення перерахунку, - наголошує Володимир Ромашов начальник Служби обліку та реалізації води і стоків.

Як виняток, акт, засвідчений сусідами та зареєстрований у СУБі, може бути розглянутий, якщо споживач подає два такі документи (зустрічні). Один з яких свідчить про те, що абонент за даною адресою не проживає (за місцем реєстрації), а другий – про те, що він постійно перебуває в іншому місці без реєстрації. У цьому випадку знімається нарахування за місцем реєстрації і проводиться нарахування за місцем перебування. 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: