Ватутінські роботодавці створюють нові робочі місця

Новини

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» забезпечується реалізація соціальних реформ та захист від безробіття. Зокрема, йде мова про стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування на них безробітних, які зареєстровані у службі зайнятості.

Ukrainian English Russian

У першому півріччі 2020 року 7 роботодавців м. Ватутіне створили 9 робочих місць, в тому числі, в таких галузях економіки :

 - роздрібна торгівля-4;

 - послуги мобільного харчування-2;

- виробництво меблів для офісів і підприємств торгівлі-2;

 - надання послуг таксі – 1.

На створені нові робочі місця за сприянням служби зайнятості працевлаштовано пошукачів роботи. Інформація щодо створення нових робочих місць та потреби в працівниках надходить від роботодавців оперативно завдяки тісній їх співпраці із службою зайнятості.

Так, для прикладу 6 травня цього року зареєструвався як ФОП Іван Гоц, а вже 14 травня проведено онлайн-співбесіду між роботодавцем та консультантом роботодавця, заступником начальника відділу надання соціальних послуг Ватутінської міської філії Черкаського обласного центру зайнятості Ніною Крикун.

У ході співбесіди йшлося про створення нових робочих місць в магазині «Лимон» м. Ватутіне та потребу в кадрах. Роботодавцю надали допомогу в оперативному підборі кадрів: провели співбесіди з кандидатами на робочі місця та працевлаштували 2 колишніх безробітних продавцями продовольчих товарів.

«Співпраця з роботодавцями міста є системною та направлена на створення нових робочих місць, офіційне оформлення трудових відносин з найманими працівниками та забезпечення соціальних гарантій», - коментує заступниця начальника відділу надання соціальних послуг міської філії Ніна Крикун.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: