Ватутінський “Комбінат баранкових виробів” набирає персонал

Новини

З метою якісного укомплектування вакансій  на ТОВ «Комбінат баранкових виробів» та вивчення можливостей організації професійного навчання під замовлення роботодавця, Ватутінською міською філією Черкаського обласного центру зайнятості було проведено ярмарок вакансій для 12 шукачів роботи.

Ukrainian English Russian

Під час заходу інспектор з кадрів комбінату Алла Крижановська познайомила присутніх з історією виникнення підприємства. Окрему увагу вона зосередила на умовах та графіку роботи, рівні заробітної плати, охарактеризувала актуальні вакансії, які необхідно найближчим часом укомплектувати:

 «Комбінат є потужним і сучасним виробничим комплексом. Продукція реалізується в усіх регіонах України, а також експортується до США, Канади, Австралії, Прибалтики, Польщі, Румунії, Молдови, Грузії та Азербайджану. На сьогодні підприємство випускає кілька видів бубликів і соломку, а також торти та тістечка. Місячний обсяг продукції складає близько 300 тонн при плановій потужності 800 тонн, тому було прийнято рішення про укомплектування кадрами четвертої бригади, яка працюватиме над виготовленням кондитерських горішків».

У свою чергу Ніна Крикун підкреслила значимість співпраці міської філії з підприємством. З початку року за сприяння служби зайнятості було укомплектовано 22 вакансії, які надійшли від товариства.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: