Вертодром у Каневі передали Нацполіції України

Новини

Як інформує Украерорух, вертодром «Гелікоптерний майданчик Канів (Пекарі)», який перебував на балансі Украероруху з липня 2012 року, зі сфери управління Міністерства інфраструктури України передано Національній поліції України – на безоплатній основі.

Ukrainian English Russian

Передача майна неприбуткового підрозділу відбулась за погодженням із Фондом держмайна в рамках оптимізації витрат Украероруху на непрофільні активи. Видатки Украероруху на утримання майданчика у 2019 році становили близько 5 млн грн, за 9 місяців 2020 року – понад 2,5 млн грн.

Перший рейс на вертодром було виконано у 2013 році, а всього за період експлуатації гелікоптерного майданчика здійснено лише 66 прильотів.

Нагадаємо, вертодром із пасажирським терміналом пропускною спроможністю 50 пасажирів на годину, розміщений у с. Пекарі Канівського району Черкаської області. Він придатний до виконання польотів усіх типів гелікоптерів масою не більше 13 000 кг, що відповідають технічним характеристикам «Клас 1» або «Клас 2» та сертифіковані за Category А або В Small Rotorcraft, за правилами візуальних польотів та правилами польотів за приладами.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: