Військові отримають модернізовані черкаські санітарні авто

Промисловість

Міністерство оборони ініціювало створення спеціальних робочих груп, які в координації із заводом-виробником - черкаським ДП"АСЗ №2" АО "АК Богдан Моторс" модернізують санітарний автомобіль Богдан-2251 для потреб медичної служби ВСУМіністерство оборони ініціювало створення спеціальних робочих груп, які в координації із заводом-виробником - черкаським ДП"АСЗ №2" АО "АК Богдан Моторс" модернізують санітарний автомобіль Богдан-2251 для потреб медичної служби ВСУ

Ukrainian English Russian

 

 Таке рішення було прийнято під час круглого столу з представниками Міністерства оборони України, громадських та волонтерських організацій, - повідомляє прес-служба Міністерства оборони України

 Разом з тим, ні про яке призупинення виробництва Богдан-2251 або про відмову від закупівель, як повідомляли деякі ЗМІ, мова не йде, інформують промисловці.  

Нагадаємо, що для потреб медичної служби ВСУ було спрямовано 50 таких автомобілів. Під час їх експлуатації у частин були виявлені технічні несправності. Їх зумовили використання неякісного палива, а також порушення регламенту сервісного обслуговування.

Наразі, черкаським підприємством «Богдан Моторс» превентивно  розроблено заходи з модернізації автомобіля Богдан-2251, які готові оперативно провести, аби реагувати на  складні умови експлуатації техніки в зоні АТО.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: