Візитка підприємства: ТОВ «ХІМТОН»

Новини
Ukrainian English Russian

           Портал «Діловий регіон» спільно з Черкаською торгово-промисловою палатою представляють в рамках спільного проекту «Візитка підприємства»  - товариство з обмеженою відповідальністю «Хімтон».

  Проект має на меті презентувати перспективні підприємства Черкащини, що динамічно розвиваються та представляють економічний потенціал регіону. 

ТОВ «ХІМТОН» м Черкаси - пропонує повний комплект послуг з виробництва ПЕТ пляшки різного об'єму для харчової рідкої продукції та інших галузей промисловості.

В асортименті продукції - ПЕТ пляшки об'ємом: 0,4 л; 0,75 л; 1,0 л; 1,5 л; 4,0 л; 5,0 л - для розливу води, інших безалкогольних напоїв, пива, рослинного масла, а також для нехарчових рідин.

У якості заготовок для пляшок використовуються прозорі і кольорові преформи РСО 1810 (високе горло); РСО 1881 (низька горло) виготовлені з високоякісного грануляту. А також стандарт горловини BERICAP 48 мм. та стандарт горловини JUCE 38 мм.

Асортимент продукції, що випускається - від простих до ексклюзивних форм пляшок. Підприємство використовує  для видуву пляшок, як власну пресформу, так і зарубіжного  виробника.

ТОВ «Хімтон»

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: