Володимир Мовчан допоміг Тальнівській райлікарні придбати сучасне обладнання.

Володимир Мовчан допоміг Тальнівській райлікарні придбати сучасне обладнання.

Ukrainian English Russian

За словами головного лікаря КНП Тальнівської центральної райлікарні Олега Солодька, у першу чергу, кошти витратять на капітальний ремонт та облаштування палати з усіма зручностями у хірургічному відділені місцевої лікарні, закупівлю 3 моніторів пацієнта (один з яких вже успішно рятує життя важкохворим), дихальної апаратури, кисневих концентраторів.  

Він зауважив, що Тальнівська райлікарня на сьогодні недофінансована з держбюджету в межах 40 відсотків. Апаратура та медобладнання, якому понад десятки років, потребує оновлення, аби лікарі могли вчасно надати допомогу хворим. Стан палат шокує, тому їх теж треба ремонтувати і облаштувати комунікаціями, щоб пацієнтам було зручніше, пише viche.ck.ua.

- Фінансування від району на даний момент відсутнє. Нам вони заборгували до 1 мільйона гривень, у районі коштів немає. З початку року, лікарня без грошей. На паперах і в кошторисі кошти є, а на наших рахунках – відсутні. Виживаємо як можемо, самі дофінансовуємо енергоносії, харчування хворих, медикаменти, а це ж захищенні статті. Кошти на дрібні ремонти техніки, постійно потрібні, адже вона ламається майже щодня, - додає Солодько.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: