ВРП відсторонила суддю Апеляційного суду Черкаської області

Новини

Вища рада правосуддя на засіданні відсторонила суддю Володимира Пономаренка від правосуддя у зв'язку з притягненням його до кримінальної відповідальності.

Ukrainian English Russian

Вища рада правосуддя розглянула клопотання заступника керівника САП Назара Холодницького від 30 серпня 2018 го про тимчасове відсторонення судді Апеляційного суду Черкаської області Володимира Пономаренка від правосуддя у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності за вчинення кримінального злочину, передбаченого частиною третьою статті 369-2 Кримінального кодексу Україна (Зловживання впливом), повідомляє прес-служба суду.

Суддя Пономаренко підозрюється в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди, пише sud.ua.

Зокрема, суддя Пономаренко підозрюється в отриманні 30 000 гривень за вплив на суддів Соснівського районного суду міста Черкас, які повинні були розглядати справи про адміністративні правопорушення (Керування транспортним засобом в стані алкогольного, наркотичного сп'яніння).

Як зазначено в клопотанні, суддя Пономаренко затриманий 27 серпня 2018 го відразу після скоєння тяжкого злочину, передбаченого частиною третьою статті 369-2 КК України. 29 серпня 2018 року генеральний прокурор Юрій Луценко склав повідомлення про підозру судді Пономаренку в скоєнні кримінального злочину, яке в той же день йому вручили.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: