Виділених Урядом коштів вистачить на ремонт лише 60 км доріг області

Новини

З цього року на баланс Черкаської обласної державної адміністрації передано понад 4,3 тис. км доріг місцевого значення. З них 70% перебувають в пошкодженому стані

 

Ukrainian English Russian

Натомість на ремонт цих доріг виділено лише 391 млн гривень. Про це під час брифінгу розповів директор Департаменту інфраструктури Черкаської ОДА Сергій Чубань.

- Це перша весна, яку ми зустріли в якості розпорядника цих доріг. Прикрою особливістю є те, що законодавством передбачено приймати їх на баланс в тому стані, в якому вони були. При тих цінах, які зараз існують, коштів які виділив Уряд, вистачить на ремонт лише 60 км доріг, - зазначив чиновник.

За його словами, наразі райдержадміністрації готують перелік опорних доріг, які потребують першочергового ремонтно-відновлювального обслуговування. Кошти, які надійшли з державного бюджету, було розподілено між районами з урахуванням протяжності доріг, їх завантаженості та кількості населення, яке там проживає. Визначено також, що до виділеної суми місцеві бюджети повинні додати не менше 30% від виділеної суми.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: