Виконком заборонив будівництво магазину з паркінгом у дворі будинку

Будівництво. ЖКГ

До членів виконкому звернулися жителі будинку на вулиці Героїв Дніпра, 49, у дворі якого хочуть збудувати магазин із паркінгом, із проханням скасувати містобудівні умови і розірвати угоду оренди міської ради з підприємством «Інтерресурс», який уже почав рити котлован біля вказаного будинку, передає «Вичерпно».

Ukrainian English Russian

За словами депутата міськради Масмиа Шила, на розгляд сесії вже поданий навіть і проєкт рішення про зміну цільового призначення зазначеної земельної ділянки.

Перспектива того, що поряд може вирости ще один житловий будинок, викликала ще більше обурення представників вище вказано будинку. Оскільки вже наразі трапляються випадки, що «швидка» не може під’їхати до під’їзду, через велику кількість припаркованих автівок.

За словами члена виконкому Ігоря Зайчука, якщо наразі не проголосувати за скасування наказу на містобудівні умови й обмеження, то вже незабаром там може вирости висотка. Таких прикладів у Черкасах чимало, зокрема, така ж проблема виникла на вул. Гоголя, 250.

Після обговорення члени виконкому підтримали скасування наказу на містобудівні умови і обмеження на вул. Героїв Дніпра, 49.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: