Виконком Золотоніської міськради порушив антимонопольне законодавство

Новини

Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України у діях виконавчого комітету Золотоніської міської ради виявило ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Ukrainian English Russian

Зокрема, виконавчим комітетом Золотоніської міської ради було укладено договір на надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Золотоноша з КП «Міський водоканал» на строк, що не відповідає вимогам законодавства, та внаслідок чого своєчасно не було проведено новий конкурс з визначення виконавця зазначених послуг.

Такі дії органу місцевого самоврядування містили ознаки вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції та могли призвести до недопущення конкуренції на ринку послуг з вивезення побутових відходів.

У зв’язку з цим, адміністративною колегією територіального відділення виконавчому комітету Золотоніської міської ради було надано обов'язкові для розгляду рекомендації.

У наслідку виконком Золотоніської міськради зреагував на виявлені порушення та уклав договір у відповідності до чинного законодавства.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: