Винахід канівських студентів презентували на столичному форумі

Інновації

Заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей зацікавився винаходом студентів Канівського вищого професійного училища.

Ukrainian English Russian

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на Канівське вище професійне училище

Так, наприкінці листопада у Києві проходив форум «Innovation market»,який зібрав найкращі інноваційні проекти, розроблені здобувачами освіти, винахідниками та раціоналізаторами з усієї України

Проект, розроблений учнями училища під керівництвом майстра в/н Андрія Нехорошева, на тему «Пристосування для закріплення деталей на похило-обертовому столі CNC обробного центру з ЧПК,» представляли учні другого курсу Іван Синенко та Андрій Олійник.

На час проведення форуму, проект вже був апробований та впроваджений у виробництво на базовому підприємстві училища – ТОВ «Магнітприлад». Пристосування було високо оцінено представниками профільного спрямування та отримало позитивні відгуки відвідувачів форуму, серед яких був заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей. Пан Павло виявив неабиякий інтерес до перспектив впровадження в професійній освіті, зокрема на базі ДНЗ «Канівське ВПУ», елементів дуального навчання для професії «Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з програмним керуванням».

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: