Випробувальний центр ДП «Черкасистандартметрологія» підтвердив акредитацію

Новини

Випробувальний центр ДП «Черкасистандартметрологія» успішно пройшов чергову акредитацію та підтвердив свою компетентність відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 (ISO/IEC 17025:2005, IDT) «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій». Атестат про акредитацію дійсний до 01 квітня 2023 року.

Ukrainian English Russian

Моніторинг шляхом проведення повторної оцінки здійснено групою аудиторів Національного агентства з акредитації України (НААУ), до складу якої увійшли провідні фахівці НААУ та фахівці за відповідними напрямками діяльності.

Директор ДП «Черкасистандартметрологія» Михайло Чорнопищук у розмові з кореспондентом «Ділового регіону» зазначив: «Цього року сфера акредитації випробувального центру розширена новими видами робіт, а саме: випробуванням засобів індивідуального захисту та медичного обладнання на відповідність Технічних регламентів,  затверджених відповідними постановами Кабінету Міністрів України».

Розширення сфери акредитації стало можливим завдяки освоєнню обладнання, придбаного за бюджетні кошти в рамках виконання програми “Сприяння взаємній торгівлі шляхом усунення технічних бар’єрів у торгівлі між Україною та Європейським Союзом”. За словами Михайла Чорнопищука, деякі з показників такі, як теплостійкість та паронепроникність згідно з ISO 11092, EN 343, ISO 5085 на сьогодні можливо визначити лише у випробувальному центрі ДП «Черкасистандартметрологія».

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: