Виробництво на ''Дашуківських бентонітах'' зупинилося

Промисловість

Четвертий рік ПАТ "Дашуківські бентоніти" в Лисянському районі трясе і лихоманить

Ukrainian English Russian

«Дашуківські бентоніти» – провідний виробник продукції з бентонітових і палигорськітових глин в Україні. Партнерами цього підприємства стали понад 200 великих промислових підприємств України, Росії, Білорусі, Словаччини та Польщі.

Однак це унікальне підприємство сьогодні фактично паралізоване, пише viche.ck.ua.

Торік трудовий колектив звинувачував Юрія Кирилова, який має менше одного відсотка акцій ПАТ "Дашуківські бентоніти" у рейдерському захопленні.

У січні цього року наглядовою радою та трудовим колективом головою правління було обрано головного бухгалтера Валентину Пустільник, яка почала формування планів роботи на наступні роки. Однак спроба чергового блокування його роботи з метою подальшого рейдерського захоплення не забарилася...

Нещодавно на чергових зборах працівників ПАТ «Дашуківські бентоніти» було вирішено тимчасово призупинити роботу підприємства через брак коштів і відсутність ліцензії на видобуток копалин, до остаточного врегулювання конфліктних питань. Людей відправили в районний центр зайнятості ніби на 2-3 місяці, однак більшість їх впевнена, що якогось порозуміння годі чекати найближчим часом.

 

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: