Виробників запрошують до участі у конкурсі «Черкаська якість»

Новини

Обласний конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість» вже стартував у регіоні. Заявки для участі прийматимуть до 1 серпня 

Ukrainian English Russian

Ініціаторами його започаткування є Черкаська облдержадміністрація спільно  з ДП  «Черкасистандартметрологія». Головна мета - популяризація місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, надають якісні послуги, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління.

За словами організаторів, якість продукції та послуг є сьогодні ключовим фактором досягнення конкурентних переваг, що наразі має вирішальне значення для задоволення вимог і сподівань споживачів, партнерів та інших зацікавлених осіб.

У рамках конкурсу визначать кращу продукцію (товари, роботи, послуги) за такими номінаціями: “Продукція (продовольчі товари, промислові товари для населення, товари виробничо-технічного призначення, вироби народних художніх промислів)” і “Роботи та послуги”.

Організаційно-методичне та інформаційне забезпечення проведення Конкурсу на Черкащині здійснює Державне підприємство «Черкаський науково – виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». На підприємстві організовано консультативний пункт для надання практичної допомоги та консультацій спеціалістам підприємств та організацій області з питань підготовки матеріалів для участі у конкурсі.

Докладніше з критеріями оцінювання продукції (товарів, робіт, послуг), яка подається підприємствами, та умовами конкурсу можна на сайті ДП «Черкасистандартметрологія» www.st.ck.ua або за тел. (0472) 37-15-44, konkyrs@st.ck.ua.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: