Workshop з робототехніки (м. Черкаси)

Бізнес-календар
Ukrainian English Russian

18 і 19 жовтня в Черкасах відбудеться дводенний workshop з робототехніки для всіх охочих школярів 8-16 років. Темою зустрічі стане «Smart city from smart kids: urban revolution».

Учасники зможуть долучитися до будівництва комфортного, безпечного, інноваційного міста майбутнього, склавши та запрограмувавши власного робота для виконання певного завдання в тематиці «Smart cities». В ролі тренерів виступатимуть представники гімназії № 9, а саме учасники команди «KiborgsUA» – неодноразові переможці всеукраїнських, європейських та світових змагань з робототехніки, інформують у прес-службі Черкаської міської ради.

Участь у воркшопі безкоштовна, але реєстрація обов’язкова. Здійснити її можна тут

Захід відбудеться на базі #NESCherkassy у м. Черкаси (бул. Шевченка, 460).

Воркшоп пов’язаний з тематикою цьогорічного сезону чемпіонату робототехніки FLL 2019-2020 «CITY SHAPER – формуй місто». Використання освітньої робототехнічної платформи LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 дозволить учасникам легко і просто вдосконалити свої знання в галузі інженерії, програмування та навколишнього середовища, виконати поставлені навчальні завдання і розвинути важливі для XXI століття навички та вміння.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: