Ячмінь повертається на черкаські поля

Сільське господарство

Цьгоріч суттєво розширилася структура посівних площ: крім традиційних кукурудзи, соняшника, озимої пшениці і озимого ріпаку, гідне місце на полях стали займати й інші культури, зокрема й ярий ячмінь.

Ukrainian English Russian

Як повідомляють «Шполянські вісті», в районі продовжує лідирувати кукурудза, якою засіяно більше 25 тисяч гектарів. Скоротилися посіви соняшника, якого посіяно трохи більше 13 тисячі гектарів. Чи не вперше площі озимої пшениці випередили площу соняшника майже на 400 гектарів.

Почав повертатися на поля ярий ячмінь, площа якого в нинішньому році зросла більше, ніж на 2 тисячі гектарів. Це пов’язано не лише з запитами пивоварної галузі, а запитами тваринницької галузі та населення.

Відбулися, хоч і невеликі зміни у вирощуванні бобових культур. Скажімо, коли в попередні роки горох вирощувався в районі приблизно на 300 гектарах, то в нинішньому році до нього добавився нут (його ще називають «турецьких горох» або «баранячий горох»). Площа його хоч і невелика — всього 15 гектарів, але початок покладений. Досвід минулих років в Одеській області засвідчує, що ціна його надзвичайно висока і становила 10-15 тисяч гривень за тонну.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: