Як цього року проходитиме IT Career Day у Черкасах

Новини

22 травня у Черкасах відбудеться одна з головних подій міста у сфері ІТ – IT Career Day. Протягом дня охочі зможуть познайомитись із місцевою ІТ-спільнотою, а також стати учасниками міні-конференції, на якій виступатимуть представники ІТ-компаній Черкас.

Ukrainian English Russian

Організаторка заходу, голова ГО Cherkasy IT Cluster Анастасія Негода розповіла про формат цьогорічного заходу. Як і минулі роки, захід проходитиме у форматі міні-конференції, пише 18000.com.ua.

 Локація буде розподілена на 2 зони:

– Експо-зона. Цьогоріч її розташують на першому поверсі філармонії. На ній можна буде знайти стенди компаній, поспілкуватись із представниками компаній, розпитати їх про вакансії, специфіку роботи, а також взяти участь у заходах, які вони проводитимуть. Зона працюватиме з 16:00 до 19:30.

– Зона для сесій. Вона буде розташована на другому поверсі філармонії (ліве крило). Формат усієї зони розподіляється на 3 сесії: мотивація, освіта та стратегія. Кожна сесія включатиме 2-3 виступи експертів по 15 хвилин. Опісля – ще 15 хвилин спілкування зі спікером відбуватиметься у форматі питання-відповідь. Зона також розпочне свою роботу о 16:30.

Під час сесії “Мотивація” учасники зможуть дізнатися, чому в ІТ-сфері так важливо постійно розвиватися і вдосконалювати свої навички, спікери поділяться власними успішними кейсами. На сесії “Освіта” говоритимуть про навчання, а також неформальні курси, які можуть бути корисними для ІТ-спеціалістів початкового рівня. Остання сесія – “Стратегія”. Тут ітиметься про те, чому важливо планувати свою роботу заздалегідь і діяти обдумано, а не “пливти за течією”.

Вхід на захід – вільний. Організатори просять учасників заповнити анкету тут

.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: