Як вийти на ринок ЄС: короткий путівник для підприємців

Новини

Українські виробники досі не завжди сповна користуються можливостями виходу на європейські ринки. Окрім нестачі фінансових ресурсів, ідея експорту відлякує підприємців через брак інформації.

Ukrainian English Russian

Представництво ЄС в Україні днями опублікувало перелік програм, які можуть допомогти підприємцям із виходом на ринки ЄС, пише 18000.com.ua.

Програма Європейського Союзу EU4Business (“ЄС для бізнесу”)

У межах програми в 15 областях України працюють центри підтримки малого та середнього бізнесу. Ця програма може стати корисною для підприємців різних галузей — від сільського господарства до інноваційних технологій. Ідеться не лише про консультації, але й фінансову підтримку для тих, хто зважився на експорт товарів. Це також можливості розвитку та навчання підприємців МСП для кращого розуміння міжнародних стандартів і вимог. Більше про переваги та приклади успішної роботи EU4Business можна дізнатися ТУТ. Детальна інформація про доступ до ринків, фінансових ресурсів, реєстрацію бізнесу та інші питання — на сторінці програми.

COSME (“Конкурентоспроможність МСП”)

Програма має на меті полегшити вихід малого та середнього бізнесу на зовнішній ринок. Зокрема, завдяки її проектам можна отримати консультації, практичні знання про європейський ринок та законодавство ЄС, дізнатися про тендери або ж знайти міжнародних бізнес-партнерів. В межах COSME важливим є і доступ до Європейської мережі підприємців (Enterprise Europe Network), що сприяє торговельним та інвестиційним можливостям українських МСП. У цьому підприємцям може допомогти Торгово-промислова палата України, яка є учасником консорціуму “EEN-Україна”. Слідкувати за новинами та подіями консорціуму можна за посиланням.

Горизонт-2020 “Індустріальне лідерство”

У межах цієї програми компанії та організації, які займаються дослідженнями та інноваціями, можуть отримати фінансову підтримку. Актуальні можливості у цьому напрямі можна відслідковувати на сторінці оновлень.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: