Які дороги міста ремонтуватимуть у квітні

Будівництво. ЖКГ

Цього тижня поточний ремонт розпочато по вул. 30-років Перемоги, вул. Руставі, вул. Дахнівська, вул. Гоголя та вул. Пастерівська.

Ukrainian English Russian

Наступними на черзі є вул. Сумгаїтська, вул. Корольова, вул. Дахнівська, вул. Припортова та вул. Гетьмана Сагайдачного, які ремонтуватимуть з 15 до 22 квітня.

Про це розповів заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу-начальник управління ЖКГ Черкаської міської ради Андрій Наумчук.

Після проведених робіт дорожники візьмуться за вул. Кривалівську, Пастерівську, Припортову, вул. Гетьмана Сагайдачного, де до кінця квітня заплановано завершити поточне ремонтування проїжджої частини.

За словами посадовця, упродовж минулого тижня у Черкасах аварійний поточний ремонт доріг було виконано  на вул. Ложешнікова (в районі Залізничного вокзалу), вул. Різдвяна, вул. Чигиринська (розворотне кільце на з-д «Аврора») та по вул. Одеська.

Також відповідні роботи тривали  по бульвару Шевченка (від вул. Університетська до вул. Б.Вишневецького) та по вул. Нижня Горова.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: