Які фахівці затребувані на ринку праці м. Ватутіне

Новини

У 2019 році до Ватутінської міської філії Черкаського обласного центру зайнятості від місцевих роботодавців надійшло 740 вакансій. Найчастіше пропонувалися вакансії кваліфікованим робітникам, робітникам з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин, працівникам сфери торгівлі та послуг.

Ukrainian English Russian

Лідерами на ринку зайнятості залишалися: електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, трактористи, електрогазозварювальники та електрозварники ручного зварювання, оброблювачі птиці, муляри, слюсарі аварійно-відбудовних робіт, оператори котельні. Сфера послуг потребувала перукарів, продавців продовольчих та непродовольчих товарів, офіціантів барменів, кондитерів, кухарів, пекарів.

Також був попит на фахівців, професіоналів, технічних службовців: бухгалтерів, вихователів, вчителів, юристів, економістів, психологів, менеджерів.

Роботодавці укомплектовували також вакансії за професіями, які не потребують високої кваліфікації. Очолюють рейтинг таких вакансій посади підсобних робітників, вантажників, укладальників-пакувальників, двірників, сторожів.

Середній розмір заробітної плати у вакансіях 2019 року склав понад 4,6 тис. грн. Найбільшу заробітну плату пропонували головному метрологу-10 288 грн., завідувачу виробництвом -10 000 грн., головному економісту – 9 074 грн., начальнику лабораторії-7 434, майстру-6 937 грн., менеджеру (управителю) з адміністративної діяльності-6 450 грн., головному бухгалтеру-6 451 грн., інспектору з охорони праці - 6 460 грн., юрисконсульту-6 122 грн.,  економісту-5 341 грн.

Серед робітничих професій розмір заробітної плати, відповідно до тарифікації, за розрядами складав: оператор автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок-10 946 грн., машиніст навантажувальної машини-8 000 грн., лаборант із фізико-механічних випробувань-7 902 грн., слюсар із контрольно-вимірювальних приладів та автоматики -7 300 грн., слюсар з обслуговування теплових мереж-5 777 грн., слюсар із ремонту рухомого складу-5 759 грн., слюсар аварійно-відбудовних робіт - 5 575 грн., електрогазозварник ручного зварювання – 5 343 грн., слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування - 5 242 грн., слюсар-сантехнік - 5 207 грн.

Заробітна плата некваліфікованих працівників заявлена у вакансіях роботодавців складала в межах від мінімальної до 5 000 грн.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: