Яку підтримку отримують люди з інвалідністю на Черкащині

Новини

Питання щодо санаторно-курортного лікування, забезпечення технічними засобами реабілітації, можливості навчання та працевлаштування осіб із інвалідністю обговорили на обласному семінарі з розвитку творчих здібностей осіб з обмеженими фізичними можливостями «Осінні передзвони».

Ukrainian English Russian

Його організувала обласна організація «Союз організацій інвалідів України», - інформують у Департаменті соціального захисту населення ОДА.

Впродовж останніх п’яти років спостерігається збільшення кількості осіб із інвалідністю на Черкащині майже на 15 тис. осіб. Станом на сьогодні в області проживають понад 106 тисяч таких людей.

Задля соціального захисту осіб із обмеженими фізичними можливостями, захисту їх соціальних, економічних та медичних прав в області діє комплексна програма «Турбота» на 2014-2020 роки. На її виконання цьогоріч уже використали понад 131 млн грн із обласного та місцевих бюджетів.

Через органи соціального захисту населення особи з інвалідністю забезпечуються технічними та іншими засобами реабілітації. Так, у 2019 році з державного бюджету області на це спрямовано 61,1 млн грн.

Для закупівлі послуг санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю загального захворювання та з дитинства, виплату компенсації за невикористану путівку з державного бюджету виділено кошти в сумі 6,4 млн грн, та з місцевих бюджетів – 605 тис. грн.

 

Останні новини

04 серпня, 2020

03 серпня, 2020

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: