Ярмарок вакансій провели для черкащан з особливими потребами

Новини

Черкаським міським центром зайнятості систематично проводиться цілий ряд комплексних заходів, спрямованих на підвищення конкурентоспроможності людей з особливими потребами на ринку праці та упередження від безробіття

Ukrainian English Russian

З метою реалізації людей з інвалідністю права на трудову діяльність та задоволення потреби роботодавців у кадрах, напередодні Міжнародного дня інвалідів, в приміщенні Черкаського МЦЗ відбувся «Ярмарок вакансій» для осіб з особливими потребами.

Тут роботодавці мали змогу запропонувати актуальні вакансії та поспілкуватися з потенційними працівниками, а відвідувачі – розширити уявлення про можливості власної професійної самореалізації та в результаті -  знайти роботу, розповіли порталу «Діловий регіон» у центрі зайнятості.

Такий захід проводиться уже не вперше. Неабиякий інтерес він викликає не тільки серед людей з особливими потребами, військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, внутрішньо переміщених осіб, які мають інвалідність, а й серед роботодавців міста.

У ярмарку взяли участь представники: КП «Черкасиводоканал», Національної гвардії «Азов», Невідокремленого структурного підрозділу ТОВ «Епіцентр К», ТОВ «Черкасихліб ЛТД», ФОП Белов А.К., ПРАТ «БМУ-3», ТОВ «Кооператив «Надія», ДНЗ «Ластівка №9» та соціальні партнери: Черкаська міська організація всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України»,  ОКЗ  «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи», Черкаське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Департамент соціальної політики Черкаської міської ради, ГО «Спілка батьків молоді з інвалідністю «Перспектива».

Більше 170 відвідувачів, які звернулися до Черкаського міського центру зайнятості, не залишилися без уваги та мали змогу отримати повний спектр послуг, що допоможе їм адаптуватися на сучасному ринку праці, а саме: підбір та пошук підходящої роботи згідно рекомендацій МСЕК, участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру, сприяння відкриттю власної справи.

 Особлива увага приділялася професійному самовизначенню, професійному навчанню за сприянням служби зайнятості з урахуванням стану здоров’я, побажань інваліда та інформації про стан та перспективи розвитку ринку праці.

Пошукачі роботи мали змогу отримати консультацію у соціальних партнерів та юридичні і профорієнтаційні послуги у фахівців центру зайнятості.

Крім того, в цей же день був проведений круглий стіл на якому були присутні вищезазначені соціальні партнери та представники роботодавців. На даному заході також обговорювалась тема адаптації людей з особливими потребами до соціуму.         

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: