ЄБРР готовий надати Черкасам кредит на оновлення тролейбусного парку

Новини

Черкаси можуть отримати кредит для оновлення тролейбусного парку, якщо угоду підтримає міська рада. Гроші готовий надати Європейський банк реконструкції та розвитку.

Ukrainian English Russian

Про це під час засідання виконавчого комітету повідомив міський голова Анатолій Бондаренко, пише “Zmi.ck.ua”.

Він також додав, що уже мав зустріч із керівниками банку та домовився про те, щоб банк надав кредит для Черкас. Але для цього відповідне рішення має погодити міська рада.

“Я хотів би, щоб під час затвердження бюджету ми прийняли рішення, яке є в порядку денному – про початок переговорної процедури з ЄБРР стосовно взяття кредиту на транспорту реформу й супроводження банком транспортної реформи”, – сказав Анатолій Бондаренко.

У разі такого оновлення передбачається, що КП “Черкасиелектротранс” буде отримувати кошти не за різницю в тарифі чи пільговиків, а за конкретно здійснені рейси за конкретною вартістю кілометра пробігу тролейбуса.

“Укладання цього договору дає можливість прозоро контролювати роботу тролейбусного парку. У нас є встановлений обсяг роботи по кожному маршруту. У нас є система моніторингу, яка введена і яка це контролює. Ми можемо чітко розуміти, якщо тролейбус на лінію не поїхав, він кошти не отримав. Додатком до договору є план збору виручки. Виконавчий комітет затверджує той показник, який підприємство має виконати”, – зазначив експерт із питань транспорту Черкаської міської ради  Павло Мосійчук.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: