Єдиний портал адміністративних послуг запустять на Черкащині

Інновації

На початку 2016 року місцеві органи влади заявили, що Черкащина долучається до областей, де державні послуги надають через портал iGov.org.ua.  Однак, очікування громадян, котрі намагалася скористатися у Черкасах онлайн-послугами держустанов, не справдились

Ukrainian English Russian

"iGov" в Україні створили та запустили волонтери. У Черкасах їхні представники намагалися спонукати держструктури спростити процедури оформлення документів. Та кажуть, що побороти місцеву бюрократію і паперову тяганину не вдається, інформує vikka.ua.

Більш-менш успішно такі послуги вдалося запустити у Черкаській ОДА.

Директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Роман Карманнік повідомив, що наразі на базі Черкаської ОДА створюється Єдиний портал адміністративних послуг.

"Якщо пощастить, він запрацює до кінця року. Ми хочемо об’єднати там усі послуги, процедури та інформацію, які можна надавати онлайн. Окрім установ, що підпорядковані ОДА, хочемо залучити і ті, що контролюються державними органами. Буде ще багато перемовин з цього приводу, адже плануємо розмістити там послуги міграційної служби, сервісного центру МВС, екологічних служб", – розповів чиновник.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: