З нагоди власного ювілею «Богдан» вручив подарунки особливим черкаським дітям

Працівники компанії «Богдан Моторс» допомогли дитячому закладу на Черкащині, де навчаються і живуть діти з особливими потребами. В рамках святкування 20-ти річного ювілею бренду «Богдан» та до Міжнародного Дня захисту дітей компанія привезла дітям корисні та солодкі подарунки.

Ukrainian English Russian

Для дітей Черкаського навчально-реабілітаційного центру «Богдан» також встановить дитячий майданчик з пісочницею, каруселлю, гойдалкою та іншими деталями для ігор і розвитку. Саме такого майданчика, за словами керівництва навчального закладу, потребували діти.

У центрі навчаються діти зі складними вадами розвитку. Їм допомагають інтегруватися в суспільство за допомогою комплексних реабілітаційних заходів, спрямованих на відновлення здоров’я, здобуття освіти відповідного рівня, розвиток та корекцію порушень.

Благодійний Фонд «Богдан» допомагає дітям з усієї України з 2014 року, швидко відгукуючись на запити працівників дитячих будинків, реабілітаційних центрів і спеціалізованих навчальних закладів, зазначають у прес-службі корпорації.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: