З наступного року Черкаси можуть отримати змогу самостійно встановлювати ціни на воду

Новини

Міністерство розвитку громад і територій обіцяє повну передачу повноважень з регулювання діяльності постачальників комунальних послуг від Національної комісії НКРЕКП до органів місцевого самоврядування.

 

Ukrainian English Russian

Про це свідчить проєкт концепції реалізації державної політики у сфері комунальних послуг. Простішою мовою: з 2021 року тарифи за комуналку будуть встановлюватися не у Києві, а на місцях, пише tenews.org.ua.

В проєкті плану реалізації держполітики зазначено, що Мінрегіон до 30 вересня має розробити і внести на розгляд Кабміну законопроєкт про зміни до законодавства щодо регулювання діяльності підприємств у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання і водовідведення.

До 30 листопада мають бути затверджені ліцензійні умови і порядок контролю за ними. Передачу повноважень з регулювання діяльності постачальників комунальних послуг заплановано на 1 липня - 31 грудня.

З 2021 року тарифи на комунальні послуги для підприємств тепло-, водопостачання і водовідведення мають встановлюватися виключно на місцевому рівні. Наразі на місцевому рівні встановлюють лише тариф на тепло. Але він залежить від ціни на газ, яку затверджують в Центрі.

Також концепція передбачає повне списання штрафних санкцій, накладених на підприємства комунальної сфери після 1 липня 2016 року.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: