З початку року на черкаських дорогах ліквідували майже 130 тис. кв. м ямковості

Будівництво. ЖКГ

Впродовж минулого тижня на дорогах державного значення Черкаської області в рамках експлуатаційного утримання доріг загального користування державного значення на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області проводилися роботи з ліквідації ямковості і деформацій дорожнього покриття дорожнього покриття.

Ukrainian English Russian

Минулого тижня роботи із ліквідації ямковості проводилися на автодорогах Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 /М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань. А також на автодорогах Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка та Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук.

З початку року ліквідовано 129,7 тис. кв. м ямковості. Роботи з ямкового ремонту на дорогах Черкащини проводяться гарячою асфальтобетонною сумішшю, влаштуванням вирівнюючого шару асфальтобетону, а також струменевим методом. Роботи проводяться за кошти державного бюджету в межах доведеного фінансування на експлуатаційне утримання.

Крім цього, на автодорогах державного значення проводилися роботи з прибирання сміття та вирубки порослі у смугах відведення, планування узбіччя, очистка водопропускних труб, прибирання нанесеного ґрунту та вивезення порослі, ремонт бар'єрного огородження, прибирання автопавільйонів громадського транспорту, встановлення нових дорожніх знаків та інші роботи, повідомили у пресслужбі САД у Черкаській області.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: