З-поміж нових автомобілів черкащани найчастіше купували Renault

Авто

У листопаді у Черкасах та Черкаській області продали 120 нових автомобілів. Середня вартість автомобіля становила 26 тисяч доларів, що на 2 тисячі більше ніж у жовтні цього року

Ukrainian English Russian

 

Минулого місяця в Україні продали більше семи тисяч автомобілів на суму понад 200 мільйонів доларів США, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання, – йдеться у повідомленні сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Сума, яку витратили на нові авто у Черкасах становила понад 3 мільйони доларів США. Найбільше куплених автомобілів – вартістю до 17 тисяч доларів США без врахування ціни додаткових опцій. 18% авто – автомобілі, які коштують від 35 тисяч доларів США. Середня вартість нового автомобіля у Черкасах у жовтні була найнижчою в Україні – 24 тисячі доларів США, а в листопаді цей показник збільшився на 2 тисячі доларів США, пише vycherpno.ck.ua.

Найпопулярнішою маркою в регіоні стало Renault, цієї марки купили 19 авто на суму 300 тисяч доларів. Найбільше ж грошей витратили на Toyota – 14 автомобілів купили на суму 640 тисяч доларів. Серед моделей найпопулярнішим автомобілем став кросовер Renault Duster — продали 9 авто.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: