За 8 місяців черкаські аудитори забезпечили відшкодування втрат на 32 млн грн

Фінанси

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня ‒ серпня 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму  понад 48,0 млн грн.

Ukrainian English Russian

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю, керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 55 управлінських рішень. Об’єктами контролю впроваджено 77 пропозицій, надані їм за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 23 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 14 досудових розслідувань.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю пред’явлено 3 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 132,8 тис. грн.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій в яких виявлені порушення, у 15 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: