За кошти ДФРР на Черкащині реалізували 13 проектів

Новини

У 2017 році було відібрано та затверджено 13 проектів для фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР) на загальну суму 81,1 млн грн

Ukrainian English Russian

 Про це йдеться у звіті голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, пише infomist.ck.ua.

Серед відібраних у поточному році регіональною комісією проектів, зросла кількість тих, що мають загальнообласне значення: створення інноваційних шкіл; створення скринінгових центрів, забезпечення якісною питною водою сільського населення. Робота з відбору проектів проводиться регіональною комісією з оцінки та конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР, на принципах прозорості.

Цьогоріч лише розпочали ремонтні роботи, загальна вартість об’єкту – 12,5 млн грн. Після прийняття будівлі на баланс громади, за 7,5 бюджетних мільйонів відновили проект, замінили вікна, утеплюватимуть фасад.

За словами голови, залишок коштів знайдуть в будь-якому випадку, залучатимуть інвестора або ж кошти ДФРР. Дітей планують приймати із 2019-го не лише з громади, а й з інших районів Черкащини.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: