За кошти ЄС Черкащина хоче реалізувати 15 туристичних проектів

Медицина. Туризм

Минулої середи завершився термін подачі Мінрегіону проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Cоюзу. Черкаська облдержадміністрація подала на конкурс 19 проектів регіонального розвитку 

Ukrainian English Russian

Загалом проекти подавалися за п’ятьма програмами регіонального розвитку. Черкащина подала за трьома з них, повідомили в ОДА.

За програмою «Інноваційна економіка та інвестиції» Черкаською ОДА подано два проекти: «Створення інвестиційної інфраструктури в Черкаській області шляхом облаштування Індустріального парку «Золотоноша» та «Відродження комунального підприємства «Аеропорт Черкаси Черкаської обласної ради».

Щодо програми «Сільський розвиток», то за нею теж подано два проекти: «Організація безпечних умов життєдіяльності населення шляхом створення Центу безпеки громадян виконавчого комітету Білозірської сільської ради» і «Впровадження кращих інноваційних практик через створення Національної платформи взаємодії ОТГ України та проведення освітніх фестивалів з місцевого економічного розвитку».

Решта п’ятнадцять проектів подано за програмою «Розвиток туризму».

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: