За перешкоджання перевірці підприємство оштрафували майже на 40 тис. грн

Новини

Понад 37 тисяч гривень було стягнуто з підприємства, що реалізує харчові продукти, на Черкащині.  Таку суму штрафу йому  нарахували за порушення законодавства про харчові продукти та корми.

Ukrainian English Russian

Так, наприкінці минулого року під час планової перевірки державних інспекторів Уманського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області не пустили на підприємство для виконання своїх обов’язків.  Цим суб’єкт господарювання порушив  вимоги законів  України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти,  корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Перешкоджання було зафіксовано на відеокамеру. За цим фактом фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області складено протокол  та винесено постанову про стягнення штрафу. Втім боржник упродовж встановленого законодавством строку  її не виконав. 37 230 гривень на користь держави у примусовому порядку з нього стягнули фахівці органів державної виконавчої служби.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: