За підтримки МХП обласна лікарня отримала сучасне обладнання для ендоскопічних досліджень

Черкаський обласний діагностичний центр отримав дороговартісне сучасне обладнання для ендоскопічних досліджень – відеофіброларингоскоп фірми “Карл Шторц”. Його разом із партією засобів індивідуального захисту придбали за кошти агрохолдингу МХП спільно із БФ “МХП – Громаді” у межах платформи “Спільнодія Черкащини: здолати COVID-19”.

Ukrainian English Russian

Вартість такого відеофіброларингоскопу – 580 000 грн. За його допомогою лікарі зможуть проводити необхідні для профілактики, діагностики та лікування захворювань гортані ендоскопічні дослідження.

За словами головного лікаря Черкаської обласної лікарні Олександра Дудника, перевага обладнання – отримання якісної фото- та відеофіксації матеріалу, що досліджується, інформує 18000.com.ua.

– Обладнання дає змогу фахівцям колегіально відпрацювати той чи інший випадок. Крім цього, МХП надає нам майже на 300 тисяч грн засобів індивідуального захисту. Це рукавички, комбінезони, окуляри, – зазначив Олександр Дудник. – Хочу від колективу Черкаської обласної лікарні подякувати за допомогу у скрутний час коронавірусу, коли всі ресурси медичного закладу повинні бути зосереджені на боротьбі з цією інфекцією.

Як зазначив координатор Черкаського обласного штабу протидії коронавірусу від МХП Руслан Пономаренко, для МХП Черкащина – рідна область. Адже саме тут зосереджена велика кількість виробничих потужностей компанії, а, відповідно, й працівників, й орендодавців, за життя яких агрохолдинг несе відповідальність.

– Ми поставили перед собою завдання, щоб кожен житель ОТГ, наш працівник, член його родини чи друг мав можливість доступу до безпечного та найсучаснішого медичного обслуговування, – поділився Руслан Пономаренко – На сьогодні лише Черкаській обласній лікарні ми передали обладнання та засобів індивідуального захисту на суму понад 5 млн грн. Це й апарати ШВЛ, і кисневі концентратори, і монітори пацієнта. Це обладнання зараз допомагає в лікуванні хворих на коронавірус, рятує їхнє життя. Сьогодні ж ми передаємо Черкаській обласній лікарні відеофіброларингоскоп – це своєрідна “Tesla” серед обладнання такого типу.

Відеофіброларингоскоп “Карл Шторц” має не кожна лікарня в Україні, а оскільки апарат дуже затребуваний у світі, тривалим було й очікування його поставки.

– Нам довелося чекати на нього більше трьох місяців, тому що в світі є певний дефіцит на таке обладнання. Однак нам все-таки вдалося його придбати, – резюмував Руслан Пономаренко.

Нині завдяки об’єднанню зусиль влади, соціально відповідального бізнесу та громади на потреби лікарень Черкаської області в боротьбі з коронавірусом вдалося зібрати  19 млн грн.

– Найбільше ЗІЗ та обладнання було виділено на Черкаську обласну лікарню, адже саме в неї найбільше відповідальності, – зазначила директорка БФ “МХП – Громаді” Тетяна Волочай. – Нам би хотілося, щоб лікарні не тільки боролися з COVID-19, а й загалом якісно покращували послуги. А цей відеофібролагингоскоп є тому підтвердження. 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: